NART, Mega Yat sahipleri adına tüm sigorta poliçelerini araştırmakta, en uygun, en ekonomik ve en geniş kapsamlı teminatın yer aldığı poliçenin alınmasını sağlamaktadır. Mega Yat’a sigorta yaptırıldığında kötü hava şartlarında, fırtınada, çarpma, karaya oturma ya da yangın gibi risklere karşı güvence sağlamaktadır. Sigortaların süresi bir yıldır ve her yıl poliçelerin yenilenmesi gereklidir.

    MEGA YAT SİGORTASI HİZMETİ

    Mega Yat sigortası hizmeti sunan sigorta şirketleri, özel bir poliçe hazırlamaktadır. Bu poliçelerde Mega Yatın detayı göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin teknenin yaşı, teknenin modeli, hızı, bağlanma yeri gibi birçok detay incelenmekte talep edilen ekstra teminat bedelleri de sigorta poliçesine ilave edilmektedir. Poliçe, Mega yatın gövdesini, üçüncü kişilere karşı olan sorumlulukları, makine teçhizatlarını, elektronik cihazları, kişisel eşyalar ve ferdi kaza gibi bir çok teminatı güvence altına alacak şekilde hazırlanmaktadır. Başka teknelerin vereceği zararlar da bu teminat kapsamında değerlendirilmektedir.

    Mega Yat Sigortası karadaki muhtemel risklere karşı da güvence altına almaktadır. Ekibimiz, tüm sigorta şirketlerinden en uygun poliçe alınmasını sağlamakta, bunu da kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca hasar oluşması durumunda şirketimiz tazminat konusunda da sigortalı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekte, böylece oluşan maddi kaybın kısa süre içinde karşılanmasını sağlamaktadır.

    Sizi Arayalım.

    0 + 6 = ?