NART, Motor Yat sahipleri adına tüm sigorta poliçelerini araştırmakta, en uygun, en ekonomik ve en geniş kapsamlı teminatın yer aldığı poliçenin alınmasını sağlamaktadır. Motor yat sigortası kötü hava şartları, fırtına, çarpma, karaya oturma ya da yangın gibi risklere karşı güvence sağlamaktadır. Sigortaların süresi bir yıldır ve her yıl poliçelerin yenilenmesi gereklidir.

    MOTOR YAT SİGORTASI HİZMETİ

    Motor yat sigortası hizmeti sunan sigorta şirketleri, özel bir poliçe hazırlamaktadır. Bu poliçelerde motor yat detayı göz önünde bulundurulmaktadır. Örneğin yatın yaşı, yatın modeli, hızı, bağlanma yeri gibi birçok detay incelenmekte talep edilen ekstra teminat bedelleri de sigorta poliçesine ilave edilmektedir. Poliçe, tekne gövdesini, üçüncü kişilere karşı olan sorumlulukları, makine teçhizatlarını, elektronik cihazları ve kişisel eşyalar gibi bir çok teminatı güvence altına alacak şekilde hazırlanmaktadır. Başka teknelerin vereceği zararlar da bu teminat kapsamında değerlendirilmektedir.

    Motor Yat Sigortası karadaki muhtemel risklere karşı da güvence altına almaktadır. Şirketimiz, tüm sigorta şirketlerinden en uygun sigorta alınmasını sağlamakta, bunu da kısa sürede gerçekleştirmektedir. Ayrıca risk oluşması durumunda şirketimiz tazminat konusunda da sigortalı adına tüm işlemleri gerçekleştirmekte, böylece oluşan maddi kaybın kısa süre içinde karşılanmasını sağlamaktadır.

    Sizi Arayalım.

    5 + 1 = ?